icon

Hay Day

1_47_97 için
Android

4.6

461

Android üzerinde en eğlenceli çiftlik

29.4M

Bu uygulamayı oyla

+3

Hay Day, oyuncuların tüm ilgilerini ve becerilerini bir çiftliği yönetmek için kullandıkları sosyal bir yönetim oyunudur.

Oyuncuların tarlada farklı ürünleri ekip sonra da onları hasat etmeleri gerekir. Bunu yapmak için, sadece parmak uçlarınızı kullanıp ürünleri ekranda kaydırmanız gerekir. Benzer şekilde, çiftlik hayvanlarıyle iletişime geçebilir (her biri kendi kişiliği ile), ya da gölde balık tutmaya gidebilirsin.

Tüm sosyal oyunlarda olduğu gibi, Hay Day oyunu Facebook ve diğer sosyal ağlardan arkadaşlarınla ticaret yapmana izin verir. Arkadaşlarınla ürünleri değişebilir, değişiklikler yapabilir, ve oyunda herhangi bi ürünle ilgili pazarlık yapabilirsiniz.

Hay Day'in diğer bir iyi özelliği ise çiftliğinde kullanabileceğin yüksek seviyedeki detaylar ve çoklu seçeneklerdir. Tamamen eşsiz bir çiftlik oluşturabilir ve bir dönemlik seninle çalışmaları için Facebook arkadaşlarını davet edebilirsin.

Hay Day eğlenceli ve hoş görünümlü bir oyundur, özel olarak yeni bir şey sunmamasına rağmen, benzer ve iyi yapılandırılmış bu oyundan zevk almanızı sağlar.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üzerini gerektirir.

X